Оксана Вологжина: моя історія успіху

Всім доброго дня!

Мене звати Оксана Вологжина. Народилася у с. Диканька Полтавської області, але все своє життя прожила у м. Харків. Все моє дитинство проводила на природі, яка дуже мене захоплює.

Всі мої хобі стосуються рослин і квітів. Згодом ми с чоловіком вирішили завести бджіл. Потроху почала йому допомагати. Тоді я ще не думала, що бджоли будуть і захопленням і нашою родинною справою. Спочатку нам хотілося, щоб від нашого меду і корисних смаколиків раділи всі наші знайомі. А потім, коли наша справа розрослася, наш друг запропонував нам намалювати нашого дідуся і відтоді ми маємо торговельну марку #HappyHiver. Потім почались виставки з бджільництва, знайомства і життя стало дуже насиченим і цікавим… 
Моя основна робота зовсім не пов’язана з бджолами. Хто працює п’ять робочих дня на основній роботі і два вихідних дня на пасіці і займається збиранням трав, вирощуванням квітів, збиранням фруктів і ягід, а потім їх переробленням, то зрозуміє мене, що без великого бажання не можна так працювати. Всі мої хобі надихають мене. Можливо тому, що по маминій лінії дідусь займався бджолами, а бабуся любила збирати трави.