Три способи допомогти бджолам з дому

Дослідження показують, що перебування на вулиці може допомогти покращити ваше фізичне здоров'я та психічний світогляд. Навіть краще, допомога нашим пухнастим друзям під час їхнього пікового сезону зайнятості бджіл замінить позитивні відчуття постійним негативним потоком новин і полегшить відтінки лихоманки в салоні - безпрограшний варіант! На щастя, ви можете зробити три прості речі зі свого заднього двору (або навіть з балкона маленької квартири), щоб допомогти нашим місцевим запилювачам! 

  1. Поставте годівницю для води для бджіл

Бджоли в цю пору року надзвичайно зайняті. Бджоли-фуражери відвідують до 2000 квітів на день і можуть пролетіти до шести миль на день! Бджоли п’ють воду, як усі істоти, але їм також потрібна вода, щоб повернути їх у свій вулик чи гніздо. Рідні бджоли потребують води для грязі, якою вони гніздяться. Медоносні бджоли використовують воду для розведення меду, годування немовлят та регулювання температури у вулику. Вони роблять відомий танець воглів, щоб спілкуватися зі своїми сестрами там, де знаходяться хороші джерела нектару, але вони також можуть поширювати цю інформацію про хороше джерело води. 

Чудовий спосіб допомогти зволожити наших спраглих друзів-запилювачів - це забезпечити бджолину ванну або годівницю для бджолиної води! Візьміть неглибоку посуд або миску, покладіть туди трохи скель або кульок і додайте рівно стільки свіжої води, щоб верхівки каменів не занурились. Якщо у вас є сад, ви можете поставити свою миску або блюдо поверх перевернутого горщика для квітів десь захищене і тіньове. Якщо у вас немає саду, викладайте страву надворі, куди тільки зможете. Часто міняйте воду і чистіть бджолину ванну щотижня! Ось чудовий приклад. 

Матеріали: 

  • Неглибока посуд або миска

  • Камені або мармур

  • Прісна вода

  • Необов’язково: горщик для рослин (як основа для страви) 

2. Рослини, сприятливі для запилювачів рослин

Ще один спосіб допомогти - це обробіток саду, придатного для бджіл. Зараз бджоли найзайнятіші, і вони можуть використовувати весь нектар та пилок, який їм вдається знайти! Для початку дізнайтеся про мікроклімат своєї місцевості. Перегляньте карту стійкості рослин, щоб побачити, де рослини будуть процвітати у вашому просторі. Посадка місцевих рослин і квітів є ключовим фактором для залучення бджіл! 

Ви хочете ТІЛЬКИ щодня їсти капусту весь день? Як і ми, бджоли люблять різноманітну їжу! Посадка різноманітних рослин - чудовий спосіб залучити багато видів запилювачів. Цей ресурс має все, що вам потрібно знати про те, як посадити успішний бджолиний сад! Деякі улюблені шанувальниками рослини - це лаванда, бузок, конюшина, опеньки, бджолиний бальзам, айстра, буддлея (вони ж відомі квітам метеликів, але джмелі їх теж люблять), соняшник та мак. Бджоли також люблять легко вирощувані трави, такі як шавлія, розмарин, орегано, м'ята, цибуля, кріп та чебрець! 

Мало місця чи ресурсів? Навіть балкон у жвавій міській місцевості - перспективне місце для квітів! Щоб максимізувати простір та мінімізувати витрати, враховуйте рослини, які мають разом нектар і пилок, такі як конус, чебрець або ковдра. Місцеві запилювачі оцінять все, що ви можете надати! 

Інша справа - це відпочити на бур’янах! Деякі бур’яни чудово справляються з підтримкою дикої природи; конюшини і кульбаби досить популярні серед запилювачів. О, і пам’ятай триматися подалі від використання пестицидів

Дізнайтеся, як уникнути насіння за допомогою пестицидів та де придбати насіння тут!

 

3. Забезпечити будинки для корінних / диких бджіл

Медоносні бджоли привертають багато уваги ЗМІ, але рідні або дикі бджоли теж борються досить багато. 

Ви можете легко забезпечити місце для проживання рідних бджіл! Більшість рідних місць проживання бджіл знаходяться в землі або в інших порожнинах, наприклад, згорнутий лист або видовбаний шматок дерева. Залиште невеликий розділ наявного ландшафту немульчованим для ґрунтових гніздових бджіл! Ще один чудовий спосіб допомогти цим важливим істотам - зробити будинок для бджіл. Одним з популярних способів зробити це - свердління отворів у брусі деревини, але обов’язково замінюйте їх щороку, оскільки бджоли гніздяться в них, створюючи грязьові стіни, щоб захистити своїх личинок. Ви також можете залишити невелику ділянку саду зовсім не порушеною, щоб природа пішла своїм шляхом! 

Залишити відповідь

Закрити меню
×
×

Кошик