Фундація Жінок Пасічниць

Про нас
Фундація жінок пасічниць – це перша, на сьогодні єдина зареєстрована в Україні, некомерційна жіноча громадська організація, яка сприяє усвідомленню важливості бджіл для продовольчої безпеки, проводить актуальні дослідження та впроваджує їх у практику пасічникування, поширює культуру використання продуктів бджільництва та захищає бджіл.
Ми реалізуємо життєво важливі стратегічні дослідницькі та освітні ініціативи, що захищають медоносних бджіл та бджільництво в цілому, сприяють впровадженню керовано бджолозапилення та підвищують продовольчу безпеку.
Ми працюємо з любов'ю та материнською турботою до людей, бджіл та довкілля!
Ми розвиваємося разом зберігаючи ідентичність кожної!
Введіть електронну пошту, щоб отримати інструкцію щодо приєднання до нас

    Наше бачення

    Ідейницею нашої філософії є одна із членкинь, Світлана Волинець, яка є відомою в Україні та світі апітерапевткою та засновницею компанії Апіпродукт.
    Ми розглядаємо Бджолу і Жінку, як дві постаті, які своєю красою, гармонійністю, працелюбністю, мудрістю врятують Світ.
    Для Бджоли і Жінки всі сфери діяльності гармонійно об’єднуються у житті і формують шестигранник бджолиної комірки. На першому (але не головному) місці цього шестигранника стоїть особистість, її внутрішній світ, характер, переконання, принципи, інстинкти – Я – Бджола, Я – Жінка.
    Далі Праця: для Бджоли – щоденна, безупинна, що і є сенсом її життя. Не даремно бджолу назвали «робочою» на всіх мовах світу. Для жінки праця – це спосіб забезпечити родину та задоволення від роботи з бджолами.
    Наступним кутиком є Сім’я. Для Бджоли сім’я – це еволюційно сформований спосіб виживання впродовж останніх 30 мільйонів років. Для Жінки сім’я – це джерело натхнення, прихисток і затишок, який вона сама й створює, живить своєю енергією.
    Далі йде – Соціальний зв’язок. У Бджоли це стійкий зв’язок між кастами бджіл (на рівні феромонів), що виконують різні функції і у поєднані діють як один цілий організм. Для Жінки – це її реалізація і самовираження у суспільстві. Складовими є друзі, оточення, культура, Фундація, благодійність та велике бажання вберегти і покращити наш Світ.
    Найміцніший - зв’язок з Природою. Не має гармонійнішого поєднання ніж бджоли із існуванням природи.
    Адже
    без бджіл – не можливе запилення, а значить існування рослинного, і як наслідок тваринного світу й людей. Жінка єднається з природою через бджільництво, фермерство, прогулянки лісом. У цьому єднанні й народжується та життєва енергія яка живить її сім’ю дарує нові ідеї та стимули.
    Найважливіший - Здоров’я. Здоров’я бджіл залежить від їх індивідуального та соціального (сімейного) імунітету, які формується у довкіллі, гнізді та із споживанням корму. Не будучи здоровою бджола гине, як і ціла сім’я. Для Жінки здоров’я – це підґрунтя для її праці, соціальної діяльності, збереження сім’ї та власної особистості. Зміцнення і збереження фізичного, психологічного (душевного) та духовного здоров’я жінки можливо у роботі з бджолами, споживання їх продуктів, насичення їх енергетикою.

    Наша засновниця

    Леонора Адамчук займається просвітництвом, науковою діяльністю, розвитком галузі бджільництва, захистом бджолярів та медоносних бджіл.
    Дитинство та шкільні роки Леонора провела у м. Сквира Київської обл. Виросла на пасіці знаного у районі (нажаль покійного) дідуся-бджоляра Юрія Дмитровича Адамчука, прізвище якого з шаною носить дотепер та продовжує сімейну справу у 5-му поколінні. У 2000 р. закінчила 9 класів Сквирської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 ім. М. Ольшевського Київської обл. Паралельно навчалася з 8 класу при Київському державному науково-виробничому комбінаті, здобула першу професію «Бджоляр». У 2004 році з відзнакою закінчила Чернятинський коледж Вінницького національного аграрного університету, Чернятин (Україна) та здобула кваліфікацію «Зоотехнік з бджільництва». Вищу освіту здобувала у Національному університеті біоресурсів та природокористування України (Україна), у 2009 році отримала освітній ступінь магістра з технології виробництва та переробки продукції тваринництва, спеціалізація «Бджільництво», у 2016 році – магістр з адміністративної діяльності, у 2020 році – магістр із сертифікації і стандартизації продукції АПК. Всі дипломи з відзнакою.
    Науковий ступінь кандидата сільськогосподарських наук отримала у 2013 р. тема дисертації: «Обґрунтування класифікації квіткового пилку і комплексної оцінки бджолиного обніжжя». Вчене звання доцента отримала у 2019 р. Наукову діяльність розпочала з 2009 р., педагогічну – з 2014 р. при кафедрі бджільництва ім. В.А. Нестерводського НУБіП України, де в різні роки займала посади асистента, старшого викладача, доцента. З березня 2019 р. працює доцентом кафедри стандартизації та сертифікації сільськогосподарської продукції НУБіП України.
    Міжнародну співпрацю у галузі бджільництва розвиває з 2009 р.; виконавець, експерт, координатор 10 міжнародних проектів. Громадську роботу з розвитку галузі бджільництва активно розпочала з 2017 р.
    8 жовтня 2019 року заснувала і наразі очолює Фундацію жінок пасічниць, є членом Всеукраїнського Громадського Об’єднання «Спілка Пасічників України», співзасновниця Асоціації керованого запилення «BeesAgro» та у складі робочої групи з питань розвитку бджільництва при Мінекономіки.
    Хотіли б Ви побачити продукцію наших членкинь?
    Ви можете зайти на наш маркетплейс, натиснувши кнопку нижче. Там розміщується продукція наших членкинь. Усередині кожного товару ви можете побачити дані продавця та його рейтинг. Скористайтеся послугами та купуйте товари у продавців та залишайте відгуки на нашому веб-сайті.