Про платформу

Від розуміння морфології тіла бджоли, біології існування бджолиної сім’ї до сучасних трендових технологій у апітерапії та керованому бджолозапиленні. Навчання з beewomen це легко і цікаво у зручний для Вас час.

Ми пропонуємо дистанційне навчання із залученням провідних експертів галузі бджільництва. Ви можете перевірити свої знання вже сьогодні і пройти декілька безкоштовних курсів.

Безкоштовні пілотні курси
Ми пропонуємо 3 безкоштовні курси, як заохочення для подальшого навчання. Відео-курс для початківців, філософія біорізноманіття чи виробництво продукції бджільництва згідно норм сучасного харчового законодавства – обирати Вам!
Професійна освіта
За допомогою beewomen Ви зможете отримати справжні академічні знання у галузі бджільництва та успішно впровадити їх у своїх професійній діяльності. Пройдіть тест на визначення власного рівня знань у бджільництві щоб вірно обрати наступний курс та з легкістю засвоювати новий матеріал.

Зареєструйтеся на beewomen та створіть свій профіль, щоб розпочати. Крім того, після реєстрації Ви можете надіслати заявку на те, щоб стати викладачем

Навчайтесь дистанційно: прогляньте безкоштовні пілотні курси, пройдіть тест на визначення рівня та продовжуйте поглиблювати знання у зручний для Вас час.
Обирайте курс та викладача за своїми вподобаннями. Отримайте сертифікат про досягнутий рівень знань. Навчання – це просто!